This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
 

W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi, które mogą być potrzebne podczas wykończenia bądź remontu Państwa mieszkania lub domu. Realizujemy zlecenia zarówno od osób fizycznych jak również od firm oraz instytucji i zawsze dążymy do sprostania każdemu zadaniu, nawet bardzo nietypowemu.

Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko nasza wiedza i umiejętności oraz poważne podejście do każdego klienta, ale także sprzęt, którym pracujemy. Naszym Klientom służymy także fachowym doradztwem przy wyborze technologii budowlanych oraz przy doborze materiałów, z których mają być wykonane powierzone nam prace. Zaś przy wyborze technologii oraz materiałów kierujemy się wieloletnim doświadczeniem, zdobytą wiedzą, innowacyjnością co pozwolą na rzetelne i sprawne zrealizowanie prac w umówionym terminie.

Zakres prac:
– hydraulika
– elektryka
– zabudowy z płyt G-K , OSB, ścianki działowe
– szpachlowanie
– malowanie
– cekolowanie
– układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych
– montaż mebli 
– wstawianie drzwi, okien
– budowa tarasów, altan, konstrukcje drewniane
– usługi elewacyjne, docieplanie, kładzenie tynku wraz malowaniem,
– zabudowa kominków

Wypożyczalnia rusztowań oraz sprzętu budowlanego.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.